Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym 1% na zabytki Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu
Udostępnij artykuł na facebook'u

Zabytki w telefonie

2013-01-30

Do wszystkich miłośników smartfonów i zwiedzania!

Do wszystkich miłośników smartfonów i zwiedzania! Właśnie wypuszczono na świat aplikację, która ułatwi odnalezienie i zdobycie informacji na temat zabytków z danej okolicy. Koniec z dxwiganiem przewodników, czy wynajmowaniem pilotów. Od Narodowego Instytutu Dziedzictwa dostajemy w prezencie aplikacje ,, Zabytki w Polsce ", dzięki której za pomoca telefonu z systemem android ( wkrótce również IOS ), bedziemy mogli z łatwością odnaleźć interesujące nas zabytki, informacje na ich temat oraz wyliczyć pozostałą odległość do wybranego przez nas obiektu.

Co więcej, dostępna jest ona do pobrania całkowicie za darmo ze strony http://tnij.org/nid_apk, Nie pozostaje nam nic innego jak tylko spakować się i ruszać na zwiedzanie. Nie zapomnijcie telefonów!

zabytki_w_telefonie