Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019

Nowości

Konserwacja i rewitalizacja dziedzictwa kulturowego

2013-04-29

Pojawiła się szansa na solidne dofinansowania dla instytucji związanych z konserwacją i rewitalizacją dziedzictwa kulturowego!

I Zjazd Wolontariuszy Fundacji

2013-04-22

W Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków, zespół naszej Fundacji spotkał się na I Zjeździe Wolontariuszy. Na spotkaniu ustaliliśmy najważniejsze sprawy dotyczące działalności Fundacji na przyszłość. Nie zapomnieliśmy dodać kilka słów o 18 kwietnia, który jest ważnym świętem wszystkich zabytków.

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

2013-04-15

Nadchodzący dzień 18 kwietnia (czwartek) jest Międzynarodowym Dniem Ochrony Zabytków, który został zaliczony do ważnych imprez kulturowych o znaczeniu światowym przez UNESCO i obchodzony jest na całym świecie od 1983 roku.

Nowy numer Spotkań z Zabytkami

2013-04-12

Trochę o starych kinach, odrobina niespodziewanie odnalezionych obrazów Bacciarellego i o "Panu Tadeuszu" nieco inaczej.

Już tylko niecały miesiąc na rozliczenie się z fiskusem!

2013-04-09

Jeśli jeszcze się nie rozliczyłeś, przekaż swój 1% na zabytki w Twojej okolicy. Zachęcamy do przeczytania artykułu napisanego przez naszą wolontariuszkę na portalu www.calisia.pl.