Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym 1% na zabytki Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu

Nowości

Wizyta w Domu Dziecka w Łaszczynie

2012-04-19

14 kwietnia 2012 roku udaliśmy się z wizytą do Łaszczyna. Miała ona na celu odwiedziny naszych małych przyjaciół z Domu Dziecka oraz przekazanie im upominków (zeszyty, przybory szkolne, środki chemiczne, słodycze), zebranych przez (WTBS, KUK).

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

2012-04-13

Zbliża się 18 kwietnia. Zdawałoby się dzień jak co dzień. Jednakże dla wszystkich, którym nie jest obojętne dobro obiektów zabytkowych jest to dzień wyjątkowy – Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Święto zabytków zostało ustanowione przez Międzynarodową Radę Ochrony Zabytków i obchodzone jest od 1983 roku.

Wielkanoc 2012

2012-04-06

Naszym partnerom, darczyńcom i obdarowanym, dzieciom i personelowi z Łaszczyna, Kwilczanom, byłym i obecnym współpracownikom i wolontariuszom oraz wszystkim odwiedzającym składamy życzenia spokojnych,radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych pisanek oraz rzeżuchy oraz szybkiego powiewu wiosny.

Targi Odnowy i Utrzymania Obiektów Zabytkowych

2012-02-17

Targi odbędą się 16 i 17 marca w Krakowie.Targi połączone będą ze szkoleniami i wykładami. Tematyka spotkań obejmować będzie między innymi kwestie prawne i administracyjne, problemy finansowania inwestycji, doboru odpowiednich materiałów i fachowych wykonawców.

1%

2011-06-30

Niestety z powodu naszego zaniedbania (niewysłanie sprawozdania za 2009 rok dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej) zostaliśmy zawieszeni na ten rok na liście 1%. Obecnie jesteśmy w trakcie procedury powrotu na tą listę jednak zbiórki będziemy mogli dopiero dokonywać w 2012 roku. Nie chcąc jednak pozostawić naszych partnerów bez pomocy nawiązaliśmy współpracę z organizacją Przyjazna Szkoła. Wszelkie wpłaty wpłacone na nasze subkonto w tej organizacji trafią do nas.