Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019

Nowości

Pozyskiwanie funduszy na działania we współpracy z samorządem

2012-06-19

W dniach 31 maja - 2 czerwca br. nasz wolontariusz Dariusz Czuduk uczestniczył w szkoleniu zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. J.A.; Komeńskiego. Szkolenie odbyło się w Konstancinie pod Warszawą. Łącznie było 24 uczestników z całej Polski. Tematem tego szkolenia było ,,Pozyskiwanie funduszy na działania we współpracy z samorządem''. Nasz program obejmował 20 godzin dydaktycznych, a program obejmował:

Wizyta w Domu Dziecka w Łaszczynie

2012-04-19

14 kwietnia 2012 roku udaliśmy się z wizytą do Łaszczyna. Miała ona na celu odwiedziny naszych małych przyjaciół z Domu Dziecka oraz przekazanie im upominków (zeszyty, przybory szkolne, środki chemiczne, słodycze), zebranych przez (WTBS, KUK).

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

2012-04-13

Zbliża się 18 kwietnia. Zdawałoby się dzień jak co dzień. Jednakże dla wszystkich, którym nie jest obojętne dobro obiektów zabytkowych jest to dzień wyjątkowy – Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków. Święto zabytków zostało ustanowione przez Międzynarodową Radę Ochrony Zabytków i obchodzone jest od 1983 roku.

Wielkanoc 2012

2012-04-06

Naszym partnerom, darczyńcom i obdarowanym, dzieciom i personelowi z Łaszczyna, Kwilczanom, byłym i obecnym współpracownikom i wolontariuszom oraz wszystkim odwiedzającym składamy życzenia spokojnych,radosnych Świąt Wielkiej Nocy, pełnych pisanek oraz rzeżuchy oraz szybkiego powiewu wiosny.

Targi Odnowy i Utrzymania Obiektów Zabytkowych

2012-02-17

Targi odbędą się 16 i 17 marca w Krakowie.Targi połączone będą ze szkoleniami i wykładami. Tematyka spotkań obejmować będzie między innymi kwestie prawne i administracyjne, problemy finansowania inwestycji, doboru odpowiednich materiałów i fachowych wykonawców.