Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zamek w Ratnie Dolnym Tydzień Dla Dziedzictwa 2019
Udostępnij artykuł na facebook'u

Zabytek na sprzedaż:

2017-10-24

Nabywcy szuka pałac w Zbarzewie w powiecie leszczyńskim. To ciekawa oferta dla inwestora rozumiejącego specyfikę i potencjał obiektu historycznego. Sprzedawcą jest gmina Włoszakowice, a formą sprzedaży II przetarg nieograniczony.

Pałac od wielu lat jest opuszczony. Spowodowało to naturalne w takich przypadkach pogorszenie stanu technicznego. Rozważając udział w przetargu warto jednak zwrócić uwagę na piękną bryłę pałacu, dającą ogromne możliwości usług dodatkowych przestrzeń wewnętrzna i zabudowania folwarczne, położony 3 km od pałacu Bożków z jeziorem ściągającym tysiące turystów w sezonie oraz Leszno (65 tys. mieszkańców) położone zaledwie 19 km od Zbarzewa (Poznań 83 i Wrocław 122 km). Powierzchnia działki to ponad 4,5 ha, co w połączeniu z zabudowaniami towarzyszącymi daje duże możliwości w organizacji wydarzeń firmowych, rodzinnych i  kulturalnych. Wysokie dochody mogą przynieś pobyty dzienne – gastronomia, warsztaty i pracownie, spa, sporty towarzyskie, rehabilitacja i różnego rodzaju terapie.

Przetarg odbędzie się w siedzibie UG Włoszakowice 14.11.2017 roku. Cena po 50% obniżeniu z tytułu wpisu do rej zabytków to 420 tys. zł + 23% PTU.

Oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji (opracowaniu koncepcji zagospodarowania, procesie remontowym, uzgodnieniach i zezwoleniach, itp.)
Zbarzewo