Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Dworek w Krzeczowie Drucianka, fabryka drutu, sztyftu i gwoździ/Warszawa Kościół Świętego Floriana w Pleszewie Baszta Swawola w Wieluniu Dom Dziecka w Lubieniu Kujawskim Dwór w Przybyszowie Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Dworzec kolejowy w Lubsku Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Stara Plebania w Reszlu Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zespół kamienic na Chlebnickiej w Gdańsku Zamek w Ratnie Dolnym Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW 1% na zabytki

O projekcje

Dwa zabytkowe spichlerze, większy 1941 i mniejszy 1908, podlegają naszej interwencji przed planowanym zburzeniem. Jednym z celów naszych działań będzie wniosek do WUOZ w Szczecinie o wpisanie do rejestru zabytków.

7843175_Spichlerz_1

26.06.2017 - Uwzględniając nasz wniosek SWKZ w Szczecinie postanowił 5.06.17 wszcząć procedurę wpisu do rejestru zabytków obu magazynów zbożowy w Darłowie:

.dokument-zeznakiem