Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Dworek w Krzeczowie Drucianka, fabryka drutu, sztyftu i gwoździ/Warszawa Kościół Świętego Floriana w Pleszewie Baszta Swawola w Wieluniu Dom Dziecka w Lubieniu Kujawskim Dwór w Przybyszowie Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Dworzec kolejowy w Lubsku Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Stara Plebania w Reszlu Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zespół kamienic na Chlebnickiej w Gdańsku Zamek w Ratnie Dolnym Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW 1% na zabytki

Szkoła w Mieszkowie

Mieszk__w

Budynek pochodzi z początku XIX wieku. Do roku 1936 lub 1937 mieściła się w nim szkoła ludowa, której uczniami byli gen. Stanisława Taczak, gen. Heliodor Cepa oraz malarz i rzeźbiarz Karol Marcinkowski. Przed wybuchem II wojny światowej została zakupiona przez osoby prywatne.

Adres::

Rynek 28

63-200 Mieszków

(powiat jarociński)


mieszk__w

Jeśli chcieliby Państwo przekazać 1% swojego podatku na utrzymanie budynku szkoły w Mieszkowie, w swoim formularzu PIT w odpowiednim miejscu należy wpisać kod 014 albo nazwę "Szkoła w Mieszkowie".