Orzeł Carski z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku Opactwo Mniszek Benedyktynek w Staniątkach Dworek w Krzeczowie Drucianka, fabryka drutu, sztyftu i gwoździ/Warszawa Kościół Świętego Floriana w Pleszewie Baszta Swawola w Wieluniu Dom Dziecka w Lubieniu Kujawskim Dwór w Przybyszowie Wiatrak typu Koźlak w Pępowie Dworzec kolejowy w Lubsku Dawny zakład psychiatryczny w Owińskach Pałac Podwilcze k/ Białogardu Pałac w Otoku woj. Zachodniopomorskie Stara Plebania w Reszlu Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pojazdy zabytkowe Zabytki techniki Zespół kamienic na Chlebnickiej w Gdańsku Zamek w Ratnie Dolnym Pałac Myśliwski w Mojej Woli Pałac w Dargosławiu 1995-2015 - 20 LAT W OBRONIE ZABYTKÓW 1% na zabytki

1% dla OPP

Nasza Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego. Mamy możliwość zbierania 1% na cele statutowe oraz działalność Fundacji w imię ratowania obiektów zabytkowych, zwłaszcza tych zapomnianych i zaniedbanych. Zachęcamy do wpisania naszego numeru KRS: 0000195764 podczas wypełniania deklaracji podatkowej.

krs

Zachęcamy do pobierania formularza PIT 37, gdzie już wpisaliśmy nasz numer KRS, wystarczy wydrukować i wypełnić Państwa dane.  

Jeśli chcieliby Państwo przekazać swój 1% na konkretny obiekt, którym się opiekujemy, zapraszamy do zakładki PROJEKTY, gdzie przy każdym zabytku zamieściliśmy informacje, co zrobić, by pieniądze powędrowały w konkretne miejsce.